شرکت گرند استریم

  
 GXV3140 
 GXV3140 بهترین گوشی است که قادر است یک تماس صوتی و تصویری جهانی رایگان را براحتی برقرار نماید. با GXV3140 براحتی می توانید با خانواده و دوستان خود در هر جای دنیا بطور پیوسته ارتباط داشته باشید. ارتباط صوتی و تصویری رایگان دستیابی سریع به اطلاعات، آب و هوا، اخبار و رادیوی اینترنتی از طریق web browser ها بلندگوی دوطرفه و پشتیبانی از codec صوتی عمومی 
 
  
 GXP2000 
 GXP2000 یک گوشی تجاری با 4 خط است که با پروتکل sip کار می کند و دارای امکانات بسیار، استفاده آسان و پشتیبانی از قابلیت تامین برق بر بستر شبکه می باشد. GXP2000 یک گوشی شبکه ایده آل برای شرکت های کوچک و همچنین سازمان های بزرگ است. این گوشی دارای امکاناتی از جمله ، رابط کاربر،LCD گرافیکی با پشتیبانی از چندین زبان و ضریب امنیتی بالاست. 
 
  
 GXP2120  
 GXP2120 یک گوشی تجاری با 6 خط است که با پروتکل SIP کار می کند و دارای امکانات بسیار، استفاده آسان و پشتیبانی از قابلیت تامین برق بر بستر شبکه می باشد. GXP2120 یک گوشی شبکه ایده آل برای شرکت های کوچک و همچنین سازمان های بزرگ است. این گوشی دارای امکاناتی از جمله رابط کاربر، LCD گرافیکی با پشتیبانی از چندین زبان و ضریب امنیتی بالاست. 
 
  
 GXP3000  
 GXV3000 یک روش ارتباطی تصویری ساده و مطلوب از هر مسافتی است. این گوشی برای هر محیط ارتباطی چند رسانه ای، دفاتر و ادارات مجازی و همه ارتباطات ویدئویی بر مبنای IP، برای تجارت یا کاربران وابسته به آن ایده آل است. هزینه های سفرتان را کاهش دهید و با ارتباطات تصویری از هر مسافتی، بهره وری خودتان را افزایش دهید. 
 
  
 GXP2020 
 GXP2020 یک گوشی ایده آل برای ادارات رسمی، کاربران پیشرفته و مراکز تلفن پر ازدحام که نیازمند کارکردهای پیشرفته نظیر قابلیت های XML هستند، می باشد. این گوشی وضوح عالی صدا، مجموعه وسیعی از ویژگی های پیشرفته تماس، پشتیبانی از چندین زبان، ضریب امنیت بالا، تنظیمات خودکار و سازگاری بالا با پلات فرم های برجسته پروتکل sip را ارائه می کند. 
 
  
 GXP1450 
 GXP1 1450 نسل بعدی گوشی های مبتنی بر IP یکپارچه است که 2 خط را با دو حساب SIP را پشتیبانی می کند. این گوشی یک LCD با وضوح 180x60 دارد. سه تا کلید نرم حساس بر محتوی دارد که قابل برنامه ریزی XML است. پورت شبکه ی Dual همرا با PoE دارد و می توان از طریق آن کنفرانس سه جانبه برگزار نمود. این گوشی کیفیت صدای HD داشته و برنامه های کاربردی آن قابل سفارشی سازی هستند. این گوشی قوانین امنیتی بالایی برای شخصی سازی ارائه می دهد و قابلیت کار کردن با اکثر دستگاه های دیگر مبتنی بر SIP را دارد. این گوشی انتخابی بسیار مناسب برای کاربران Enterprise است که به دنبال کیفیت بالا، قابلیت های متنوع و در عین حال قیمت مناسب هستند 
 
  
 BT101  
 تلفن گرند استریم مدل BT200 یک تلفن قوی از سری BT از شرکت گرنداستریم می باشد، تلفن گرنداستریم مدل BT200 نسل بعدی تلفن های آی پی می باشد که دارای خصوصیات بسیار خوبی از قبیل کیفیت عالی صدا و امکانات فوق العاده میباشد،قابلیت برقراری کنفرانس حداکثر با 3 نفر،دارای کیفیت Full-Duplex، دارای صندوق صوتی با چراغ هشدار دهنده و صدای هشدار دهنده در هنگام دریافت پیام،قابلیت سوئیچ شدن یا مسیریابی(Routed) به وسیله 2 پورت شبکه که با پرتکل امنیتی Srtp/TLS پشتیبانی می شوند، این محصول می تواند یک پیشنهاد خوب برای منزل و یا شرکت شما باشد.